Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

İletişim Türkiye Ligleri - 11 -

dinazor

EKONOMİ
Süper Moderatör
Hakeme aynı yada benzer bilerek çarpmayı sinan gümüş yaptığında ikinci sarı kırmızı çıkmıştı sanırım marcao yaptığında neden çıkmadı ? Bunun bir kriteri mi var sağdan çarptın omuzun değdi yada vs diye.
Geçen hafta da yazmıştım. Olmayan şey adaleti ararken aleyhte yada lehte karar arayanlar için çok fazla gecikmiyor kararlar.
Hakemlerin alayı kötü var zaten yok.
Beşiktaşın avantaj olarak görünen şeyi genelde öne erken geçiyor futbolcusu hakemle çok uğraşmıyor. Yani hakem sonuç ilişkisine bırakmıyorlar.
Yoksa genel kanı beşiktaş kollanıyor. Ben buna inanmıyorum. Rosinin bileğe basmasını gösterip durdular bu hafta da ben iki kere izlediğimde ancak görebildim.

DeaDBozens

Moderatör
MODERATÖR
Kendi takımının kollandığına inanan var mı zaten ?

Ben üçünün de şikayetini yersiz buluyorum. Birbirlerini suçluyorlar, üçü de güzel destek aldı. Trabzon’u da 1-2 maç itseler liderlerdi belki. Gerçi işleri belli olmaz durur durur son düzlükte iterler.

çok kötüydük dün , takım hareketsiz topu öküz gibi bekliyorlar .

DeaDBozens

Moderatör
MODERATÖR
Üç büyük takımın da 7-8 maçlık serileri 5 puan kaybı ile sonuçlanmış. İnanılmaz bir denk geliş.

21-24 puan kazandıktan sonra 1B-1M almış üçü de.

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Üç büyük takımın da 7-8 maçlık serileri 5 puan kaybı ile sonuçlanmış. İnanılmaz bir denk geliş.

21-24 puan kazandıktan sonra 1B-1M almış üçü de.

Sizinkiler saçma kayıplar oldu ama . Biz Antalya ve Trabzon maçlarında takıldık , 2 si de form durumları itibariyle puan kaybı olabilecek maçlardı .
Siz zor maçları geçip çantada keklik gözükenlere verdiniz puanları . He seri sırasında Alanya ve Fener i yendiğiniz için hala facia durumda değilsiniz . Büyük fırsat teptiniz tabi .

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Bugün Fenerbahçe kazanır. Eksikleri dönüyor, daha da önemlisi mesut oynamayacak.

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter