Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

İletişim Türkiye Ligleri - 11 -

Trapper

Tanınmış Üye
Düşünmek ile söylemek arasındaki şey “aptallık”. Yoksa adam işini yaptı, şüphe yok, yapması gerekeni yapıp mücadele etti. Tersi olsa “savcılar göreve” diyecek adamlar normal karşılamamalı şunu.

Podolski’nin maçı kazandık, gol attım ve bu Galatasaray’a yaradı gibi bir açıklamasını hatırlamıyorum. Zaten çok iyi iletişim kabiliyeti var, böyle bir salaklık yapmayacağına eminim.
Ayni seyi soylemiyormuyuz :)

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
gsyi başka takımlarla camialarla karıştırma :)

dış mihrak bulan sadece terim yada en fazla yönetim olur gsde ilk başarısızlıkda biletleri kesilir kimseye 2 sezon üst üste yediremezler o dış mihraklar olayını

bu forumda gs forumlarında çoğunlukla terime sallanıyor şu anda gsyi başarılı kılan şeyde bu zaten son 20 yılda :)ki son 4 haftanın 3 ünde gs hakemler tarafından doğrandı ama kimse hakem vs demiyor şu anda tek konuşulan kötü futbol

hakemlere federasyona bağırılır çağırılır ama işin sonunda ceza biletinin kesileceği yer hep bellidir gsde öyle demogoji ile kimse yırtamaz

hep destek tam destek olayı gsde yoktur başarılı isen destek olunur başarısız olursan tekme vurulur ister başkan ol ister teknik adam istersen efsane:)

Dediğine genel katılıyorum ama İstediğin kadar eleştir , Terim bırakıyorum demedi sürece kalır görevde . Yönetim değişikliği de durumu değiştirmez .

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

darkman

Efsane Üye
Dediğine genel katılıyorum ama İstediğin kadar eleştir , Terim bırakıyorum demedi sürece kalır görevde . Yönetim değişikliği de durumu değiştirmez .

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

terim o havayı alırsa bırakır zaten

ha bu sene seyircisiz maçlar diye yırtar ama seneyede seyircili maçlarda bu kötü futbol devam ederse tribünler bile ıslıklar hemde büyük bir bir kısmı

ki konuştuğumuz kişi terim yani daha efsanesi yok ne gs nede herhangi bir camia için en üst levelden bahsediyoruz o bile dayanamaz gsde

Sivasspor kötü oynamış 2 gol atmaları büyük şans hakem marcaoyu terimden korkarak atamamış yazıklar olsun bu pozisyona kırmızı göstermezsen ligin dengesiyle oynarsın falcao iyi oynamış ilerleyen maçlarda mustafa oynayıp falcao yedek olursa gs karışır hakemlerin yardımı bile fayda etmez bjk şampiyonluğa çok yakın cem papilla tarzı bir olay yaşamazlarsa şampiyon oldular.

Marcaonun atılmamasıda skandal yahu
Ters ters bakmış marcao ya ama atamamış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Bugün de Fener e oynayacağım . Madem çıktım bu yola , BJK ı şampiyon yapana kadar devam .
Edit: işin şakası bu tabi . Pelkas-İrfan-Gustavo 3 lüsüyle ağrılık koyup kazanacaktır bence Fener . Zaten Fener gerçekten takılırsa ciddi ciddi çok yaklaşırız mutlu sona .

Son düzenleme:

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter