Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

İletişim Türkiye Ligleri - 11 -

maçı izlememiştim şimdi digide hakem pozisyonlarını izliyorum da , çocuklar bu ne yahu hakem resmen beşiktaş forması ile çıkmış maça , en az 3-4 hayati pozisyonda beşiktaş lehine karar vermiş adam :eek:

sırf benim gördüğüm, 2 tane verilmeyen bariz sarı kart var , 1 tane ceza sahası önünde çok tehlikeli freekick verilmemiş vs.

2. yarı başındaki (47-48.dk ) Vetrih'in verilmeyen 2. sarısını da izleyebilirsen 10 kişi kalacaktı antep.

maçı izlememiştim şimdi digide hakem pozisyonlarını izliyorum da , çocuklar bu ne yahu hakem resmen beşiktaş forması ile çıkmış maça , en az 3-4 hayati pozisyonda beşiktaş lehine karar vermiş adam :eek:

sırf benim gördüğüm, 2 tane verilmeyen bariz sarı kart var , 1 tane ceza sahası önünde çok tehlikeli freekick verilmemiş vs.

Öyle bir yazmışsın ki sanki rakibin 2 penaltısı verilmemiş yahu

2 tane sarı ne ya verse de aq vermese de aq

Daha arasam bulurum da Antepteki Kenan salağı 10 kere kendini atmaktan ve itirazdan sarı görmeliydi bir tane uyarı bile almadı.

hkann

KURUCU ADMİN
Yazıklar olsun hakeme , anlaşıldı federasyon beşiktaş ı şampiyon yapacak :D

Bu arada şaka bir yana , digide o pozisyonları yorumlayan eski hakem gayet iyi pozisyon yorumu yapıyor ha , mesela not olsun diye size de yazmış olayım , bir pozisyonda ceza sahası önünde hücum oyuncusu gelen topa yarım vole çakıyor ve top dağlara taşlara gidiyor ancak topa vurduktan sonra defans oyuncusu o vurmasın diye havadan uçuyor ve vuran hücum oyuncusunun üstüne düşüyor , burda çok güzel bir yorum yaptı , dedi ki buna dünyada faul çalıınmıyor çünkü pozisyon geçmiş futbolcu etkilenmeden vuruşunu yapmış sonra üstüne düşüyor defans oyuncusu ama türkiyede hakem birliği bunlara ısrarla faul çalın diyor dedi . Bence de bunlara faul çalınmaması lazım ki bunu baya bir defa söylemiştim , vuruş yaptıktan sonra oyuncunun üstüne düşmeler , çarpmalar vs faul çalınmamalı diye .

DeaDBozens

Moderatör
MODERATÖR
Marcao ve Serdar Aziz için ne yazılıyorsa aynı Rosier için de geçerli. Garibim Nsakala yapsa onun yaptıklarını, bu sezon 4-5 defa kırmızı görmüştü.

Taylan-Gustavo-Josef’e de aynı şekilde. Gerçi Taylan diğer ikisi gibi cinlik yapmıyor fazla ama onun faullerine de kart çıkmıyor genel olarak.

Maç maç düşünmek lazım ya

Rosier'in oturacağı durumda Necip oynayacak evlerden ırak

Josef belki Atiba geri çekilerek riske edilebilir

Her ne olursa olsun Başak maçını kazanmazsan Fener maçını kazanmanın dahi bir anlamı yok. Başak maçı da çok zor maç olacak.
Tamam maç maç düşündük işte :d
Başak maçı sıradaki.
Ersin
Doruk.Vida.Welinton.Nsakala
.................Atiba.Necip.......
Nkoudou(Töre).....Adem.........Larin
......................Abuş.........

Oyun 0-0 giderse hamle olarak Ghezzal riske edilir.
Böyle düşünebilir Sergen Hoca .Çok da acayip bir fikir değil aslında.

SM-A530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben artık bjk liyim mk
Fenerli olunca öksürünce banlıyosunuz yahu
Gs kaybedince direk beni arıyo modlar kimi banlayalım haa emilio var
Hadi anasını satım koyu bjk liyim bu saatten sonra nasılsa fb olamıycak bjk yi yedirmeyiz

Hkann bey hakem Antep’i doğramış demişsin
Geçeceksin bu işleri
Takım şakır şakır oynuyo
Feneri ekarte ettiniz Beşiktaşa mı sardınız şimdi
Yarın Albayrak çıkıp bağırmasın adelett istiyoruz antepin verılmeyen sarı kartları nerdeeee diye

Bjk sapına kadar haketti şampiyonluğu
Yarin sivaslıyız hadi bakalım
Hakem adalet dağıtacak mı göreceğiz

Beşiktaşlıyım ha yanlış yere beni banlamayın yine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter