Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Duyuru Sponsor Destek Alanı Hakkında

shimmyshimmy

Bonkör Üye
Bonkör Üye
Bütün destek başlıklarında yaşanan sorunları, tüm üyeler konuya müdahil olmadan görebilmeli diye düşünüyorum. Konuya dahil olan ve sürekli mesaj yazan üyeleri başlıktan bir süreliğine engellemek daha mantıklı gibi?

@ordinary dediğiniz gibi büroya ticket Ancak geri dönüş alamadım ve daha önceki forum başlıkların da da cevap vermiyordu bu kez herşey gizli kalacak ve bürolar işi daha kolaylaşacak gibime geliyor.

Gizli kalma gibi bir durum yok, herkes görüyor ayrıca bir süre yanıt yazılmadığında büroyu biz ikaz edeceğiz. Bu şekilde daha sağlıklı oldu diğerinden.

Bşraz daha aydınlatıcı bilgi fena olmazdı. Misal olarak ben şimdi destek talebi oluşturdum kendi takibimi kendi sayfadan görebiliyorum fakat diğer üyeler nereden görüntüleyecek? Tamam müdahil olmasınlar ama görüntüleme konumu hakkında daha geniş bilgi paylaşırsanız iyi olur. Aksi taktirde büroları tek taraflı kolluyormuş izlenimi oluşacaktır.

Normal konu okur gibi diğer üyelerde görecek. Müdahil olmaları engelleniyor sadece.

Destek talebi oluştururken tek bir mesaj olarak oluşturunuz ve anlaşılır yazınız eklenecek ekran görüntüsü yada kullanıcı adınız var ise aynı mesajda belirtiniz. Bunun nedeni destek talebi oluşturdukdan sonra o talebe artık yanıt veremezsiniz büronun yanıtını beklemelisiniz. 24 saati geçen beklemelerde biz büroyu yanıt vermesi için bilgilendiririz. Sabırlı olunuz ve aynı konu için yeni destek talebi oluşturmayınız (aynı konu için üst üste yeni destek talepleri oluşturmak yaptırım sebebidir)

Gehinnom

Ziyaretçi
MESAJ YAZAMAZ
Gizli kalma gibi bir durum yok, herkes görüyor ayrıca bir süre yanıt yazılmadığında büroyu biz ikaz edeceğiz. Bu şekilde daha sağlıklı oldu diğerinden.
Sayın yönetici büro bana 1 haftadır konu başlığın da da cevap vermemişti sanırım burda ticket başlığı altında da vermeyecek

Sayın yönetici büro bana 1 haftadır konu başlığın da da cevap vermemişti sanırım burda ticket başlığı altında da vermeyecek

Destek talebi oluşturduysanız biz takip edeceğiz 24 saat yanıt gelmediyse büro ile irtibata geçip yanıt vermesini sağlayacağız. Destek talebi eklentisini yeni aktif ettik hemen reaksiyon alınmasını bekleyin 24 saat içinde yanıt alamazsanız biz müdahil olup yardımcı olacağız.

T

tutmasadaoynar

Ziyaretçi
Yeni mesajları tıkladıigimizda destek taleplerini görebilecekmiyiz

destek talebi oluşturuldugunda mail adresimiz herkese açık şekilde yayınlanıyor.Lütfen kişisel bilgilerin gizliliğine önem verin.