Skype İletişim: live:.cid.b869f73e37a8d4a8
Mail İletişim: [email protected]

Netflix Netflix Haber Paylaşımı, Tavsiyeler

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Fear Street serisine bakan oldu mu ? 3. ye Guardian 4 yıldız vermiş .

Fossa Dei Leoni

Efsane Üye
Ben izlemeyi düşünmüyorum ama var böyle bir mini dizi:

Zaten wimbledon turnuvasında yaptığı açıklamalar yüzünden soğudum kendisinden.

Trapper

Tanınmış Üye
Efsane Üye

• Beğen
Tepkiler: ywz

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Tahmin edildiği gibi Teela dizisi olmuş diyorlar. Bakarım yine de ama bu sjw lığı her b.ka niye sokuyorlar ki . Erkeklerin kendilerine özel sevdikleri bir şey olamaz mı . Saçma yere gidiyor mevzu gerçekten .
Onlarca dizi ve özellikle animasyon var ana karakteri kız olan . Daha yeni Shera yı yaptılar tekrardan ve eskisine göre çok daha genç kızlara yönelikti .
Erkekler için yapılmış bir şeyi değiştirmeye ne gerek var .

SM-T870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Trapper

Tanınmış Üye
Efsane Üye
Tahmin edildiği gibi Teela dizisi olmuş diyorlar. Bakarım yine de ama bu sjw lığı her b.ka niye sokuyorlar ki . Erkeklerin kendilerine özel sevdikleri bir şey olamaz mı . Saçma yere gidiyor mevzu gerçekten .
Onlarca dizi ve özellikle animasyon var ana karakteri kız olan . Erkekler için yapılmış bir şeyi değiştirmeye ne gerek var .

Benim merak ettigim bu adamlar bu kadar emek harciyor para harciyor sonra seyirci agizlarina agizlarina vura vura puanliyorlar ve yerin dibine sokuyorlar ya,ne dusunuyor acaba yapimcilar oyuncular vs ? :)

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Benim merak ettigim bu adamlar bu kadar emek harciyor para harciyor sonra seyirci agizlarina agizlarina vura vura puanliyorlar ve yerin dibine sokuyorlar ya,ne dusunuyor acaba yapimcilar oyuncular vs ? :)
En enteresan olay da bu zaten . Geçen yıl işte Cursed de yaptılar aynı şeyi . Yok excalibur bu sefer bir kadını seçerse ne olurmuş , bu yetmez gibi Arthur u siyah yapmalar falan. Tek sezonda iptal yedi o kadar reklama rağmen .
Şu geçmişi olan hikayeleri değiştirmeyin işte , eski haliyle yapmayacaksanız hiç bulaşmayın .
Baş rolünde kadınların olduğu yeni hikayeler yazın , diziler filmler yapın ama şu saçmalığa devam etmeyin.
Heman dizisi olmayacaksa şunu çekmenin gerçekten ne anlamı var . Öyle de bir ortam var ki , bunu yazınca seksist olmakla falan suçlanıyor insanlar .

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Bu arada gerçekten içimde dert adam gibi bir Camelot -Arthur dizisi yapılmaması . BBC versiyonu fena değildi ama son 2 sezon düşüşe geçmiş olabilecek en kötü finalle bitmişti . Düşük bütçeliydi üstelik .
Şöyle hbo yada amazon nun dev bütçeleriyle harika iş çıkabilir .
En son işte Show Time denedi ama facia bir Arthur castingi yüzünden ilk sezon sonu iptal edildi .
Eva Green ciğimdi Morgana .:eek:

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter