Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

İletişim: Türkiye Ligleri - 11 -

hkann

KURUCU ADMİN
Arkadaşlar ,

rakip takımları eleştirecek pek çok konu hepiniz bulabilirken , gidiyorsunuz bir terör örgütü üzerinden kirli , sizlere yakışmayan ve sonu gelmeyen kavgalara girişiyorsuınuz .

Cidden yakıştırabiliyormusunuz siz bunu kendinize ?

yahu taraftarlardan eleştirin, yönetimden eleştirin, oyuncudan eleştirin , şampiyonluk sayısı , oynanan oyun şu bu hepsinden laf sokun , eleştirin hepsine OK , futbol taraftarlığı zaten böyle güzel ama feto denen terör örgütü üzerinden olayları çirkinleştirmeyin , yapmayın bunu çünkü o durumda bizim elimiz bağlanıyor ve cezaları veriyoruz , vereceğiz hatta ısrar edenlere forum kapısını da kapatacağım .

Lütfen artık yeter bu feto muhabbetleri çok rica ediyorum .

MbayeDIAGNE

Tanıdığım en kötü yazar Pirlo
Yav bilader çirkinleşmeyim diyorum dayanamıyorum. Çoluk çocuk dolu. Feto muhabbeti yapanlar, ulen sizin Dr. Nazım diye bir başkanınız zamanında Atatürke suikast girişiminden dolayı asılan bir başkanınız var. Her şeyden mağduriyet çıkarmaya çalışıp son 10 senenin en başarısız kulübü, şampiyon olamayıp olamayıp mahalle maçlarında aldığınız kupaları saydırmaya çalışmanız, evet siz çok mağdursunuz yav. Siz 3 Temmuzda aklanmadiniz. Kayıtlarda her şey var zaten. Onları götünden uydurmadi adamlar, Aziz Yıldırımın kendisi bile söyledi, yaptıysam Fenerbahçe için yaptım diye. Sadece delillerin uygun olmayan şekilde elde edilmesiyle yırttınız. Aklanan yok yani belli her şey haydi şimdi banlarsaniz banlayin. Keko geliyor her GS maçında GS 5 yer yazip gidiyor. Olum git Antuda yaz o ender bilgilerini.

MbayeDIAGNE

Tanıdığım en kötü yazar Pirlo
Ee burda da var dayı o gerizekali fanatikler, ayni dilden cevap verdik. Haydi güle güle sizlere log out yapiyorum.

Fossa Dei Leoni

Efsane Üye
İşte o hakemler:

19 Ocak Salı
16:00 Kayserispor - Başakşehir | Serkan Tokat
16.00 Göztepe - Gençlerbirliği | Burak Şeker
19.00 Trabzonspor - Konyaspor | Abdulkadir Bitigen

20 Ocak Çarşamba
16.00 Rizespor- Gaziantep | Halis Özkahya
16.00 Hatayspor - Malatyaspor | Ramazan Keleş
19.00 Galatasaray - Denizlispor | Suat Arslanboğa

21 Ocak Perşembe
16.00 Erzurumspor - Alanyaspor | Turgut Doman
16.00 Karagümrük - Beşiktaş | Mete Kalkavan
19.00 Ankaragücü - Kasımpaşa | Sarper Barış Saka
19.00 Sivasspor - Fenerbahçe | Yaşar Kemal Uğurlu

IMG_20210119_104706.jpg

La olm hangi gerizekali yapti bunu. Hic mi akil yok arkadaş?
Aziz basgan ne alaka koysana oraya RTE yi :D

Rıdvan Dilmen: "Jose Sosa'dan vazgeçilmiş gibi. Diego Perotti ayrılıyor. Kemal Ademi ve Papiss Cisse ile de ayrılık düşünülüyor"

🔥QPR yönetimi, Bright Osayi Samuel’in Fenerbahçe transferi sonrası, kadro dışı bırakılması kararını T.D. Mark Warburton’a ilettiler.

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter