Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Güncel Güncel Haberler & Gündemdeki Sıcak Gelişmeler

hkann

KURUCU ADMİN
qpyyovsp.jpg

i32nhsuz.jpg

hepsi çıktı ortaya , sağlık bakanı denen tipini bilmemne yaptımını sahibinin köpeği işte kılıçdaroğluna laflar etmesinin, neden ortalığı bulandırıyorsun demesinin nedeni bunlar .

1 milyon doz aşı türkiyeye çinli firmadan hediye olarak alınıp sokuluyor ama aracı olan firmaya ki o da yok ,aracı firma yok demişlerdi yalancı köpekler , o bedava alınan 1 milyon aşı için tam 12 milyon dolar para ödüyor devlet malzeme ofisi !!!!

Neden illa çin aşısı alacağız ın da nedenidir bu , diğer alman-ingiliz aşılarında çok muhtemelen bu bedava aşı almayı ve onu devlete fatura etme tezgahını yapma imkanı bulamadı hırsız sürüsü ,

Allah belanızı versin sizin artık iyi mi :mad: :mad:

Bence de olması gereken İmamoğlu ya da başkası artık bu kutuplaşmanın bitmesi şart, keşke daha da birleştirici adımlar atılsa ama iyi parti üst yönetiminden tut tabanından çok sert tepkiler alıyor maalesef bu twit ya da benzer söylemler.
Akp de burayı kaşıyor zaten kaşıyacak da denklem bir türlü oturmuyor yerine HDP nin gelmesiyle iyi partiden yaşanacak kopma yine 50 nin üstüne atmıyor millet ittifakını

Kasisin muhim degil. Bizim nesil cogunlukta bir sonraki secimde, akp secmenine yaranmaya calisa calisa maymun oldu muhalefet

pellegrino

http://bit.ly/WestGofretYouTube

bu eleman doğu türkistan meclis başkanı kardeşim .

Bir düzeltme yapayım.

Abi o videonun cami olup olmadigini hala bilmiyorum ama.

Bir tane mescit mi cami mi ne onun Kaşgar da olanını adamlar eğlence merkezi yapmışlar videosunu gördün . O ibadethaneydi. Şimdi görsel olarak gördüm.

Alman kanalında.

Ama hala bu kısa videoda ibadethane olduğuna ikna olamadım. Yanlız sunuda gördüm minareleri filan yok etmişler. Demek ki o mescit olayında değiştirmiş olabilirler.

Gesendet von meinem Pixel 4 XL mit Tapatalk

Taylan

💛🖤
Her gün Biden’ den telefon beklıyordu 😂 Beklenen telefon gelmeyince her yolu deniyor işte asrın lideri daha günceli L❤️ve erdoğan😂

du bir jest yapayım Atillayı bari görevden alayım belkı o zaman arar demiş olabiır kendince

hkann

KURUCU ADMİN

Ciddi ciddi bu adam önüne konuşma metni konulmadığında iyice kafa gidik yahu ne dediğini bilmiyor artık , Kılıçdaroğluna hani sıranı bekleyecektin aşı için neden gittin oldun demiş , yahu adamın sırası geldi :D

bunu ne yapacaz padişah efendi ???

1615215313471.png

çok aciap çokkkkkk

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter