Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Güncel Güncel Haberler & Gündemdeki Sıcak Gelişmeler

bugün ankaradan istanbula niconya otele geldim. şerefsiz navigasyon, kuzey marmara otobanından fsmden gösteri yolu, tahmini 20 km kuzey marmara otobanından fsmye geçtim , 18 lira yazdı yuh aq... ankara istanbul arası 30 lira felan , 20 km yola 18 lira yazdı, birde nakit istedi pezevenk, hgs okumadı diye
ne para basıyor şu yandaş şirketler, şunların hesabı ne zaman sorulcak acaba ?

bugün ankaradan istanbula niconya otele geldim. şerefsiz navigasyon, kuzey marmara otobanından fsmden gösteri yolu, tahmini 20 km kuzey marmara otobanından fsmye geçtim , 18 lira yazdı yuh aq... ankara istanbul arası 30 lira felan , 20 km yola 18 lira yazdı, birde nakit istedi pezevenk, hgs okumadı diye
ne yandaşı ne şirketi

hepsi aynı kapıya çıkar,sahibide bellidir

hkann

KURUCU ADMİN
ne yandaşı ne şirketi

hepsi aynı kapıya çıkar,sahibide bellidir
Aynen öyle , nasıl bir açlıkla geldi ise iktidara bu siyasal islam cılar ülkenin tapusunu almak için uğraşıyorlar artık modern kapitülasyonlarla her sene ülkenin vatandaşlarının kendilerine trilyonlar ödemesinin yolunu da böyle buldular. Bildiğin işte saddam ın , kaddafi nin çocukları gibi düşünün , ülkeyi kendilerinin gibi düşünüp bütün ki onlarda yer altı zenginlikleri söz konusu ordan pay, türkiyede ise onlar olmadığı için , her sene fakir halkın vergi paralarından pay alacak şekilde plan yaptılar.

Defolup gittiklerinde , gelecek olan iktidar bütün ama bütün anlaşmaları köprüsünden, şehir hastanelerine kadar ''yok hükmündedir'' diye saymazsa yazıklar olsun !!!

hkann

KURUCU ADMİN
1614089051037.png

Öyle bir haldeler ki , kongre yaptıkları bölgelerde corona nın patlamasına neden oluyorlar , tanımlanamaz büyüklükte ülke için bela olup çıktı adam yahu

hkann

KURUCU ADMİN

Şu tipleri profesör yaptılar yahu , ne çürüttüler ülkeyi be ne çürüttüler aboooooo !!!

hkann

KURUCU ADMİN

Alın işte hepsi aynı pok !!!

Yeri ve zamanı nedir acaba ? şunu hiç bir zaman unutmayın , her kim ekranlara çıkıp yeri ve zamanı geldiğinde açıklayacağız diyorsa karşı tarafa aklı sıra şantaj yapıyordur benimle uğraşma biliyorum açıklarını diye veya elinde hiç bir şey yoktur palavra sıkıyordur . Hiç bir zaman toplum bilsin bunları yahu demezler, tek dertleri kendileridir , siyasal gelecekleridir . Zamanı geleceği zaman açıklayacağım diyen Arınç tan , Davutoğlu na , Hdp lilere , şunlara bunlara kadar , her kim zamanı gelince açıklayacağım diyorsa suratına tükürün bunların çünkü sizleri şeyine takmayan aşağılık yaratıklardır hepsi .

Ne leş adamlarsınız yahu Hdp liler , ne leş adamlarsınız , al Rte yi , Akp lileri vur bu leşlere , hepsi aynı pok :mad: :mad:

Foçaya giderken aynısını bana yaptılar
Nakit kabul ediyoz dediler gıcık oldum
O zaman otobana girerken nakiti olmayan girmesin diye yazın dedim
Nakit yok diye geri mi döncem dedim
Plakaya yazın kartla öderim hafta içi dedim
Öyle olmuyo falan demeye başladı bi bağırdım aç şu bariyeri acelem var mikmeyim
Sisteminizi dedim
Sike sike açtılar gittim
Hafta içi şirketi aradım olayı anlattım bide onlara bağırdım çağırdım kaç para ulan borcum hesap nosu atın dedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hkann

KURUCU ADMİN
1614097729471.png

Bu ilan Paris ten , satılık ev ilanı ama evin özellikleri şöyle :

tek odalı ve 5.3 m2 , o m2 nin içinde duş ve tuvalet de koymayı mühendislik harikası olarak başarmışlar :D

Fiyatına bakarmısınız : 72,000 euro !!!

Neden oluyor bunlar derseniz , Fransa da faizler resmen sürünüyor , kalmadı faiz diye bi şey , dolayısıyla bankalar mevduat toplayamaz hale geldi , ellerinde tek koz ne kaldı para kazanmak için ? kredi vermek , emlak kredisi satabilmek , bunun için de kelimenin tam anlamı ile , sokaklarda emlak kredisi fransızlara verebilmek için , türkiyede bir zamanlar sokaklarda kredi kartı her önüne gelene verdikleri gibi vermeye çalışıyorlar , bu durumda da bu kadar kolay emlak kredisi alınan ortamda ev fiyatları uçtu gitti :)

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter