Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Güncel Güncel Haberler & Gündemdeki Sıcak Gelişmeler

hkann

KURUCU ADMİN

Hiç kimse bu konuyu yazamıyor, korkuyor feto cü damgası yemekten , öyle bir vicdansızlık işte muhafazakar çürümüş kitlede !!

Ne yapmış bu kadınlar, kimi öldürmüş , kimi bıçaklamış , tek sorun feto bankasına para yatırmak mı ? ulan kadınları bıçaklayanlar serbest kalıyor tecavüz edenler kamera kayıtları olmasına rağmen bırakılıyor çivisi çıkmış ülkede, fetöcü diye çocuklu kadınları hapse atmak nedir hiç bir eylem yapmamışlarken ?

o çocukların üzüntüleri gözyaşları hepsi ailenizden bin kat çıksın inşallah bunun sorumlusu en tepedekinden, adalet bakanına ve altlarına kadar :mad: :mad:

Diyojen

Kumarı Oynatan Kazanır.
Beyler kendime ait evim var ipotek göstererek kredi çekmek istiyorum işsiz kaldım kaza yaptım arabamı yaptırıcam nasıl mümkün acaba 400 tl emekli maaşım iş kazasından her ay alıyorum ssk öduyor emekli gozukuyorum bankalara kredi borcum yok ama 2 ay kredi odedigim icin kredi puanim dusmus 950 lere ipotekli hangi banka kredi verir 10 k cekicem

hkann

KURUCU ADMİN
Beyler kendime ait evim var ipotek göstererek kredi çekmek istiyorum işsiz kaldım kaza yaptım arabamı yaptırıcam nasıl mümkün acaba 400 tl emekli maaşım iş kazasından her ay alıyorum ssk öduyor emekli gozukuyorum bankalara kredi borcum yok ama 2 ay kredi odedigim icin kredi puanim dusmus 950 lere ipotekli hangi banka kredi verir 10 k cekicem
Şu corona kredilerine başvur bence yoksa evi ipotek ettirerek hiç bir banka 10k lira kredi vermez , o para ev kredileri limitlerinin oldukça dışında , ihtiyaç kredisi ayarlaman lazım senin . Allah kolaylık versin bu arada , üzüldüm durumuna :(

hkann

KURUCU ADMİN
1611452676272.png

Faşist diktatörlere karşı sokaklarda hakkını aramayan hiç bir toplum ''kazanamamıştır'' özgürlüğünü . Putin e karşı dün sokaklara dökülen Ruslardan bir foto bu .

Türkiyede maalesef , alalen oyların çalındığını bildiği halde , açıkça atı alan üsküdar ı geçti denildiği halde seçmenlerini sokaklardan uzak tutan korkak muhalefet liderleri var , ben koltuğumda oturayım da gerisi önemli değil diyen , oysa diktatörleri ancak ''sokaklar'' devirmiştir tarih boyunca !!

O yüzden Gezi den korktukları kadar hiç bi şeyden korkmadılar zaten .

hkann

KURUCU ADMİN
1611454931879.png

şu tiple yollara çıksa idi zaten iyi olmazdı , ucuz yırtmışız :D