Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Forum Hakkında Teknik Sorunlarınız & Önerileriniz

Ya abicim bitmediniz tükenmediniz kımıl zararlısından betersiniz toplumun her yerinde ve forumlada. Gram faydanız yok bulunduğunuz ortama. Nerede beleş para, bonus vs ordasınız. Sen iftira attığın adamı biliyor musun ne iş yapar ayda kac tl geliri vardır vs. Sana vereceği 20 30 tl yi ne yapsın ? Hiç bu açıdan bakamıyorsun değil mi ? Sadece itham et sebep kurallara uymayıp sana vermediler diye. Evet manstein sizi hortumluyor 20 30 cukkalıyor işin finalinde uçak filosu kuracak manstein airlines. . Çoğu gitti azı kaldı.
block..

v.manstein

ADMIN
Ya abicim bitmediniz tükenmediniz kımıl zararlısından betersiniz toplumun her yerinde ve forumlada. Gram faydanız yok bulunduğunuz ortama. Nerede beleş para, bonus vs ordasınız. Sen iftira attığın adamı biliyor musun ne iş yapar ayda kac tl geliri vardır vs. Sana vereceği 20 30 tl yi ne yapsın ? Hiç bu açıdan bakamıyorsun değil mi ? Sadece itham et sebep kurallara uymayıp sana vermediler diye. Evet manstein sizi hortumluyor 20 30 cukkalıyor işin finalinde uçak filosu kuracak manstein airlines. . Çoğu gitti azı kaldı.
block..

Uçağın dış cephesini bitirdim hocam bir tek motorlar kaldı :)

hkann

KURUCU ADMİN
Çekiliş bana çıkınca hak benim olmuyormu
Ne as liste ne de yedek liste tam olarak hesap bilgisi verememiş kalan para mansteine kalmış bunlari kovalayan 20-30 da olsa bana kalsin düşüncesinde olan o

@facia sende güleceksen buna gül admin 30 lira bana kalsın diye neler planlayıp tezgahliyor bana değil
İlla yazdıracaksın bana ,

o 30 lira bana kalsın diye tezgahlar yapıyor dediğin adam ne kadar para kazanıyor bilsen forumdan , şu lafı ettiğine utanırdın , haaa o adamın benim ekibimde olduğu aylar içerisinde binlerce liramı teslim alıp 1 kuruşun bile bana hesabını verecek kadar bu konularda etik değerlere sahip , sahiden pırlanta gibi bir arkadaş olduğunu bilse idin yüzün kızarırdı .

@WRW , yeter bu kadar , benim ekip arkadaşlarıma bu terbiyesizce ithamı yapana sessiz kalamam. Gerekeni yapın . Verin paparasını ben gönderteceğim parasını ama bu adamı bir daha forumda görmek istemiyorum . :mad: :mad:

Bildirim olarak gelen reklamlar maalesef bu aralar gene çoğaldı. Ayrıca mobilden girince betgray reklamınıda göremiyorum. Sponsorluk bitti mi? Oda bittiyse oynadığım hiçbir büro kalmayacak siteden

hkann

KURUCU ADMİN
Ekli dosyayı görüntüle 71832

Mobil versiyonda, sayfanın üstünde bu sayfa numarası şeysi konamaz mı acaba?
Son güncellemeden sonra kaldırıldı bu bar.
Yaşam kalitemiz düştü yeminle.
Zahmetsizce eklenebilir birşeyse, eklenirse çok güzel olur kanımca.
bakalım ,

@v.manstein , konuş bakalım xenforo cu ile , hallettir şunu bi şekilde mümkünü varsa , neden kaldırmışlar ki bu önemli detay idi sahiden .

hkann

KURUCU ADMİN
şimdi baktık da bizde çıkıyor yahu , yanlış mı anladık acaba yazdığınızı Arkadaşlar?

v.manstein

ADMIN
Ekli dosyayı görüntüle 71832

Mobil versiyonda, sayfanın üstünde bu sayfa numarası şeysi konamaz mı acaba?
Son güncellemeden sonra kaldırıldı bu bar.
Yaşam kalitemiz düştü yeminle.
Zahmetsizce eklenebilir birşeyse, eklenirse çok güzel olur kanımca.
Merhabalar. Bahsettiğiniz eğer benim anladığım şey ise daha önce bu eklendi

Sayı üzerine tıklayınca atlama seçeneği çıkar . Örnek; Screenshot_2021-05-15-14-01-10-665_com.android.chrome.jpg

Merhabalar. Bahsettiğiniz eğer benim anladığım şey ise daha önce bu eklendi

Sayı üzerine tıklayınca atlama seçeneği çıkar . Örnek; Ekli dosyayı görüntüle 71849
Yok, hayır bu değil.
Sayfanın üstünde sayfa numarasını gösteren kısımdan bahsediyorum.
Önceki Sayfa ya da sonraki sayfaya geçmeyi sağlayan bar.
Sayfanın altında var sadece. Sayfanın üstüne de konulursa, eskisi versiyondaki gibi.