Skype İletişim: live:.cid.b869f73e37a8d4a8
Mail İletişim: [email protected]

Genel Corona Virüsü

Fossa Dei Leoni

Efsane Üye
Virus sürekli kendini geliştiriyor bu aşıları boşuna olmuş olacağız galiba. Endonezya'da sinovac olan sağlık personelinin neredeyse hepsi yine yakalanmış hemde ciddi entube olanlar da varmış habere göre. Bu virüs gerçekten insan işi doğal olduğunu hiç zannetmiyorum bunu yapanlar da şimdi gülüyordur halimize

Aşı olanların virüs kapması kadar doğal birşey yok hocam. Aşı virüse karşı görünmez bir zırh, kalkan değil zaten.

Aşı olan Sağlık çalışanlarının virüs kapması değil, yoğun bakımda vefat etmesi haber değeri taşır.

Gökay

Efsane Üye
Admin arkadaşlar kurucu hakanın başını çektiği bir guruh sürekli alman aşısının propagandasını yapıyor daha ne kadar bu durumu izleyeceksiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bedava ekmek dağıtıyorlar gibi sıraya girmiş millet . Bedava peynir fare kapanında. ?

serkanco77

serkanco77
Bonkör Üye
Annem ve Babam 65 yaş üstü Kronik Rahatsızlıkları olan aile fertlerim sinovac 2 inci dozuda oldular 1 ay öncesine kadar ; yaş 43 e-nabız a bakayım dedim aşı sıram gelmiş

Biontech tercih ettim ; annemin ilk sözü gözlerimin içine baka baka salakkkkkkkkk oldu :ROFLMAO: :D

Danimarkalı futbolcu gibi yığılacan ( ama stada değil tabiki ) ev yolundaki siktiri boktan bir parkta dedi ya laaaaa :sleep::sick: kadın beni düşünceye sevk etmedi değil

hkann

Efsane Üye

Farkındamısınız sadece 3-5 ayda aşı etkinliğini yarı yarıya azalttı mutasyon geçirerek covid virüsü , 1 sene sonra çok ama çok korkarım ki bu virüs e şu anda dünyadaki hiç bir aşı etkili olmaz hale gelecek devamlı yenilediği mutasyonu ile virüs ve yeniden firmalar aşılar üretecek , yeniden aynı süreçler olacak :(

Bilim insanlarının ve nerdeyse hiç sevilmeyen ama aslında çok şeyin farkında olan Gates in hep uyardığı bu idi işte , insanlığını sonunu nükleer savaşlar değil ufacık bir virüs getirecek çok muhtemelen diye . Neden ? çok basit nedeni var , o virüs dünya üzerinde insanın kalma süresine göre milyarlarca yıl daha fazla kaldı ve kendini yaşatacak savunma mekanizmaları konusunda çok ama çok yetenekli hale geldi bu sürede de ondan .

Son düzenleme:

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter