Skype İletişim: live:.cid.b869f73e37a8d4a8
Mail İletişim: [email protected]

Genel Corona Virüsü

Randevu aldıgım hastane en erken 22 sine verdi sinovac,aradım hastaneyi henüz gelmedi dedi,gelmezse size randevu iptali gelir dedi,e gelmezse ne halt edicem ben,biterse sinovac sıctık.randevu iptali de olmuyor enabızdan
gündüz sen yazınca annemle babam içinde randevu aldım aile hekiminden hem de yarın için, bi de gidip aşı yok mu diyecekler yani, aşı yoksa nie randevu verirlerki

Trapper

Tanınmış Üye
Efsane Üye
gündüz sen yazınca annemle babam içinde randevu aldım aile hekiminden hem de yarın için, bi de gidip aşı yok mu diyecekler yani, aşı yoksa nie randevu verirlerki
Dostum 22 sine var en erken randevu,asi daha gelmedi dedi hastanedikiler bana,ve ayrica evet bugun randevusu olup giden 3 arkadasim asi olamadan geldi kalmadi biontech demisler

Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ben de rinit alerjisi var mevsim farketmeksizin burnum kapanır sigara dumanı falan özellikle çok rahatsız eder biontech aşısı sıkıntı yaratır mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trapper

Tanınmış Üye
Efsane Üye
Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ben de rinit alerjisi var mevsim farketmeksizin burnum kapanır sigara dumanı falan özellikle çok rahatsız eder biontech aşısı sıkıntı yaratır mı

Sivonac olursan bu saydiklari baya hafifliyormus

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
2 gün önce sadece Biontech vardı bende, bugün Sinovac da gelmiş seçeneklere.
Aile hekiminde var gözüküyor ve yarına randevu veriyor. Ama bugün bir soracağım ellerinde var mı cidden .

Edit : Sağlık ocağını aradım , sistemde gözüküyorsa var demektir gibi efsane cevap verdi .

2. edit : Varmış evet ellerinde .

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Fossa Dei Leoni

Efsane Üye

Bir hastanenin allerji ünitesine başvurduğunuz zaman sizi muhtemelen sinovac'a yönlendireceklerdir. Lütfen kendiniz başvuru yapıp aşı tercihi yapmadan önce hekiminize danışınız.

2 gün önce sadece Biontech vardı bende, bugün Sinovac da gelmiş seçeneklere.
Aile hekiminde var gözüküyor ve yarına randevu veriyor. Ama bugün bir soracağım ellerinde var mı cidden .

Edit : Sağlık ocağını aradım , sistemde gözüküyorsa var demektir gibi efsane cevap verdi .

2. edit : Varmış evet ellerinde .

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bizimkileri 1 saattir bekletiyolarmış sağlık ocagında, önce aşı yok demişler sonra aşı geldi sistem yok demişler 13:00 randevusunda hala aşı vurulamadılar

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter