Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Corona Virüsü

Fossa Dei Leoni

Efsane Üye
Bu arada orta yaş ve üzeri öğretim görevlisi doktorlar da aşı olmaya başladı. Sordum yönetimden ya da bakanlıktan böyle bir rica mı oldu diye. Yoo artık zamanı geldi dediler.

Zaten bir kısmı hastalığı geçirdi. Hastalığı geçiren aşı çalışmasına katılamıyor. Daha fazla bilgi edinene kadar buraya virgül koyalım.

Hiç birşeyden sorumlu olmaz adamlar hep söylüyordu karantina ekonomiyi düşünerek yaptırmadılar kim inanıyor bunlara
Bir bilim kurulu üyesi de Tvlere çıkıp madem sorumluluk bizde kapatıyoruz her yeri demeyi akıl edemiyo ya da cesaret edemiyo mu bunu yapmaya. Tamam kapatmazlar her yeri de zor duruma düşerler çok.

Fossa Dei Leoni

Efsane Üye
sigara içenlere ugramıyor ugrayamıyor bu meret diyola:D

Virüsün tutunduğu reseptörler, sigara tiryakilerinde deforme olduğu için biraz daha geç bulaştığı söylendi.

Ancak virüs bir şekilde akciğerlere inerse hiç sigara içmeyenlere göre çok daha ağır atlatıyorlar. Nasıl olsa sigara içiyorum, reseptörler leş, virüs bulaşmaz diye düşünen varsa muhtemelen entübe edildikten sonra s.ke s.ke sigarayı bırakmak zorunda kalacaktır ve ömür boyu solunum problemi yaşayabilir.

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter