Skype İletişim: live:.cid.b869f73e37a8d4a8
Mail İletişim: [email protected]

Championship Tahminleri (2020-2021 Sezonu)

Yönetim

ADMIN
2020-2021 sezonunda oynanacak futbol karşılaşmalarına ait yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

v.manstein

ADMIN
game.jpg

Norwich City şuanda championship'te lig lideri ve 55 gol ile ligin en fazla gol atan 2. takımı. Blackborn Rovers'ın bu maç öncesi iddiası yok 45 puanda ve küme düşme hattının da üzerinde orta sıralarda kendine yer buldu.

Son 6 maçının tamamını kazanan norwich ikinciyle arasındaki puan farkını 10'a çıkardı. Süprize gebe bir maç ama kesinlikle defansif bir oyun oynanmayacağını düşünüyorum. Zira iki takımın arasındaki son 5 maçın 4'üde 2.5 gol üstü bitmiş. Yarının en sağlam 2.5 gol üstü maçlarından biri.

Tahmin: 2.5 Gol üstü . Oran: 1.70

hkann

Efsane Üye
Norwich - Blackburn Rovers :

Premier lige çıkmayı artık nerdeyse garantilemiş, benim bu Championship de işim yok diyen Norwich , Blackburn ile karşılaşacak

norwich in home performansına bakalım , bu takım öyle ahım şahım gol atan bir takım değil , attı mı öyle bitirmeyi düşünen bir takım genelde ,

screenshot-arsiv.mackolik.com-2021.03.20-12_33_28.png

Blackburn e bakarsak da ,

screenshot-arsiv.mackolik.com-2021.03.20-12_37_12.png

bu takım, bu maçın overa gidebilmesi için gol atması lazım yoksa öyle 3-0 falan yenilecek bir takım değil Norwich e .
1-0 , 2-0 gibi bir skor çıkabileceğine güvenerek bence under denebilir müsabakada , over olması için 2-1 olması lazım gibi .

Tek sorun , en yakın rakibine 10 puan fark atmış olan Norwich in bu maçta hangi psikolojide olacağı ancak ben evinde olduğu için bu müsabakada da kasacaklarını ama sonraki hafta Preston deplasmanında zorlanacaklarını düşünüyorum rahatlama nedeniyle .

2-0 , 2-1 gibi bir cs bekliyorum müsabakada , yani over-under nispeten eşit gibi ama gol yememesi tarafında olacağım Norwich in ve under diyorum :)

-------------------------

WON ;)

Son düzenleme:

hkann

Efsane Üye
çok beklersin 1-1 bitmiş maç , zayıfsın bana karşı zayıffffffff :D

yalnız şaka bir yana yukarda tahminimde yazdığım o takılma bu maçta olmuş , o yüzden haftaya o away de takılma konusunu tekrar düşünürüz , orda da 1-1 olabilir aslında , o zaman düşünelim bunu da aklımızda olsun . :)

v.manstein

ADMIN
çok beklersin 1-1 bitmiş maç , zayıfsın bana karşı zayıffffffff :D

yalnız şaka bir yana yukarda tahminimde yazdığım o takılma bu maçta olmuş , o yüzden haftaya o away de takılma konusunu tekrar düşünürüz , orda da 1-1 olabilir aslında , o zaman düşünelim bunu da aklımızda olsun . :)
Norwich city lig lideri evinde 1-1 berabere kalıyor. Futbol tanrıları her zaman yanında olmaz abi :)

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter