Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Betxtr Bakiye Silme ve Göndermeme Sorunu

Bu siteleri anlamıyorum normalde bu site çok kalitesiz merdiven altı bir site değil orta sınıf bu miktarları sıkıntısız ödeyen bir siteydi sırf bilet etkinliği ödülü diye her türlü pisliği yapıyorlar sanki biz sitelerin kafalarına silah dayayıp zorla bilet etkinliği yaptırıyoruz şu forumda bir kere bile sorunsuz sıkıntısız bir bilet etkinliği çekilişi olmadı maddem bu kadar siteye yük oluyor zorunuza gidiyor yapmayın
@Elexusbet Destek elexusbet çekilişinde en yüksek ödülü kazandım, çevrim yaptıktan sonra kısa sürede ödediler. Olumlu şeyleri de söyleyeyim yeri geldikçe.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elexusbet daha önce denemedim saplantılı gibi Bi kaç sitede dönüp duruyorum başka formdaydım oranın sponsor olduğu sitelerden devam ediyorum bakalım zamanla buraya alışacağız @hkann

Benimde hesabımı kapatmışlar , bu 100 tL bonus bana da çıkmıştı . Çevirim yaptım çok değil 282.75 TL lik çekim yaptım iptal etmişlerdi. Tekrar talep verdim direk hesabı kapatmışlar..

1614003185635.png

1614003152765.png

Son düzenleme:

hkann

KURUCU ADMİN
Elexusbet daha önce denemedim saplantılı gibi Bi kaç sitede dönüp duruyorum başka formdaydım oranın sponsor olduğu sitelerden devam ediyorum bakalım zamanla buraya alışacağız @hkann
burda hangi sponsorumuzla sorun yaşarsanız biz arkanızdayız , 24 saat ilgileniyoruz . Bunun değerini bilin, sonra yandım anam demeyin :)

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter