Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

Avrupa Ligleri Basketbolu İletişim Alanı-2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hkann

KURUCU ADMİN
Yahu ben bu de colo ya geçmişte çok ama çok saydırdım tamamen kendine oynuyor , skorlarını sayarak maç bitiriyor resmen diye ama bu adam çok evrildi yahu fener de, cidden hayran olunacak bir hale geldi adam ve resmen takımın 50% si gibi bi şey artık , bildiğiniz nba oyuncusu gibi oynuyor, sayı tehlikesi olan ve çok muazzam assistleri de üstüne baskı yediğinde yapabilen çok yönlü bir oyuncu , takımın en değerlisi oldu çıktı . :)

Guduriç eski formunu bulursa, de colo ve vessily ve yan parçalar ile cidden fener sene başındaki darmadağın halinden çok farklı bir konumda , kokoşkov konusunda da herhalde yanıldık diyorum ben veya o artık bazı şeyleri iyi öğrendi , adapte oldu :)

Efes Rusya'da 35 sayı fark yemişti CSKA' dan. Şimdi intikam maçı geldi. Ataman bilenmiştir. Çift hane fark bekliyorum Efes'den.

Bugün günlerden Anadolu Efes.. Cska tam sallanıyor.. Mike James takmıyor eskisi kadar.. Shengelia ve Clyburn sakatlıktan çıktı.. İyi savunma ile bu 2 liyi sindirip, ritmden çıkardık mı ezer geçeriz Cska yı.. Milano da yenilmiş iken ilk 2 yi kovalama vakti geldi Efes için.

dinazor

EKONOMİ
Süper Moderatör
Cskayı çok hafife alıyorlar yorum ve oran olarak.
Mulıtinov olmasada cska cska dır ve ribaunt ve sertlik konusunda en sıkıntı çıkartacak takımdır efese. Son 10 maçta efesin 1 galibiyeti var cska ya.
Mike böyle mesaj maçlarında inanılmaz oynar birisi ile sidik yarışına girmek isterse parkede.
Ben her türlü cska + hndkp yanında olacağım bu akşam. Efes oynayacakları etkilemek için yazmadım dileyen dilediğini oynayabilir benim tercihim bu yönde.
Run run oynayan macabiye alev alan valencianın da eşlik edeceği bol skorlu bir maç olacğını düşünüyorum üst deneyeceğim. Risk alacak olan yarasalara galibiyet öneririm.

Son düzenleme:
Of of maça bak be

Harika lan

Keşke 20:45'de başlasaydı da Fener maçını bitirip geçebilseydik bu maça

**Gasol ne zaman oynamaya başlayacak ? Bir maçını izleseydik kralın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter