Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

At Yarışları İletişim Alanı -2-

Arif amca yine kendi lafını yemiş

ne adam yaa

Mandrake

EPL Tipster
TIPSTER
Kurusoğan vaybee nerden nereye. İsim fail ama . At iyi koşuyor. Bakalım bugun sampiyonla koşacak . Gerek var mıydı? Koşturmaya ben yipratmazdim. İstenilen koşu olmazsa fazla yıpranır.

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Kurusoğan vaybee nerden nereye. İsim fail ama . At iyi koşuyor. Bakalım bugun sampiyonla koşacak . Gerek var mıydı? Koşturmaya ben yipratmazdim. İstenilen koşu olmazsa fazla yıpranır.
İyi seçtiler bence koşularını Kuzey Yağmuru gibi her yere gitmediler . Buradan sonra ciddi bir ara verecektir zaten . Sorun olmaz bence .

SM-T870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sub0

NBA
İyi seçtiler bence koşularını Kuzey Yağmuru gibi her yere gitmediler . Buradan sonra ciddi bir ara verecektir zaten . Sorun olmaz bence .

SM-T870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Koşu araları baya iyi ya. Kuzey Yağmuru'nu sık koşa koşa bitirdiler. Ben bizzat tecrübe ettim koşu koşan atın öncesi sonrası falan gerçekten çok büyük efor at için. Sık koşmak asla iyi bir şey değil.

Kuzey Yağmuru 2 koşu az koşsa bundan fazla para kazanırdı ve daha formda olurdu.

Burada da 2.lik için şansı çok yüksek, Long Runner çok geride beklerse daha da enterasan işler olabilir tabi.

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Hadi bakalım , az kaldı derbiye . Şampiyon burayı kazanarak başlarsa kötü haber olacak istanbul çimini bekleyenler için .
Akyavuz tempo verirse geçilmesi güç . Gökhancıyım İzmir Marşı kazansa da çok şık olur Ege derbisinden sorma Akdeniz derbisini de .

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Yine 1-2 yaptılar ak .:)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sub0

NBA
Powerman'in kulvarını alabilseydi Kuru Soğan ciddi bir kazanma şansı olurdu.

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Powerman'in kulvarını alabilseydi Kuru Soğan ciddi bir kazanma şansı olurdu.
Long Runner biraz huzursuz gibiydi bugün , çok uğraştırdı Gökhan ı . Birde Akyavuz kendisine koştu , görünüşte kafayı aldı ama geçen yarış Sadettin in yaptığı gibi tempo vermedi. Gökhan durumu çakıp erken öne gelmese kaybedecekti büyük ihtimalle. Dediğin gibi Kuru Soğan da çıkabilirdi aradan .
Eküri düzgün bir tempocu at bulamadı Long Runner a . Hayalet kız iyi yapmıştı sadece .

Son düzenleme:

Sub0

NBA
Long Runner biraz huzursuz gibiydi bugün , çok uğraştırdı Gökhan ı . Birde Akyavuz kendisine koştu , görünüşte kafayı aldı ama geçen yarış Sadettin in yaptığı gibi tempo vermedi. Gökhan durumu çakıp erken öne gelmese kaybedecekti büyük ihtimalle. Dediğin gibi Kuru Soğan da çıkabilirdi aradan .
Eküri düzgün bir tempocu at bulamadı Long Runner a . Hayalet kız iyi yapmıştı sadece .
Palawan Long Runner'ı çok zorladı dışına geldi falan garip bir şeyler denediler sanki.

Bence kumu yarım tık eksik Long Runner'ın. Çimde müthiş vites yükseltiyor kumda biraz daha ağır artırıyor bence.

Kuru Soğan Unknown Love'ın dışına çıkabilse şansı olurdu bence.

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Ekran Resmi 2021-04-08 14.06.14.png

Ekran Resmi 2021-04-08 14.06.44.png

Ve bir Gazi sezonu daha başlıyor . Call to victroy ile aynı yol haritasını izleyecek gibi Real Runner , yarış olarak yani. Kazanır mı bilemem .

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter