Skype İletişim: live:.cid.1c89283f2844d0c8
Mail İletişim: [email protected]

20-21 Sezonu / Gentlemen's Fantasy Basketball İletişim Alanı

Sea_the_stars

Uzman Üye
Uzman Üye
Nasıl alınıyor il e oyuncu , hiç yapmadım ve bulamadım da .:d Cj i alacağım .

Dünyadaki en iyi top kontrolü olan adam bu ya. Ama zekası -100.
Karaktersiz her gittiği yerde bu tip şeyler yaptı. Lebron biraz dizginlemişti bunu. Bostonda da yapamadı. Sirada burasi var. Kanat oyunucusu gibi oynamayi kabul etse doğudan çıkabilirler aslında.

Karaktersiz her gittiği yerde bu tip şeyler yaptı. Lebron biraz dizginlemişti bunu. Bostonda da yapamadı. Sirada burasi var. Kanat oyunucusu gibi oynamayi kabul etse doğudan çıkabilirler aslında.

Lebron neden en iyisi çok açık gösteriyor. Yetenekli olunabiliyor,zeki olunabiliyor ama karakter çok önemli. Karaktersiz bir adam bu. Hardena topu bırakıp kanat oynasa ve bir 5 numara bulsa Brooklyn belkide şampiyonluk için final oynayacaklar.

Nash'i istemiyor, durant'le de yakınlaşamamış okuduklarımdan anımsadığım.

İrving yine out. Ya elin mi koptu beyinsiz adam. Dangalak ya

Otto Porterda out. Seth Curry zaten 1 haftadır out. LeVert zaten komple out. Yani şaşırdım valla adam yok takımda.

+Herro Out. Bu haftayı direk yok saymak gerek. Kısalarımın hiçbiri maça çıkmadı nerdeyse.

Bu oyun bizim bilinçaltımızdaki pür insanı ortaya çıkarıyor. Canavar etti bizi mk. Kahve içerken Mccollum'un ayağı kırılmış diye bildirim geldi, düşünce balonumda direk "lillard ve roco'nun usage'i artar " diye yazı çıktı ve bir fırt daha çektim kahveden

Son mesajlar

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter